Načítání obsahu...
Nabídka

Nabídka

Hlíva ústřičná

Hlíva je jedlou a obzvláště chutnou kloboukatou houbou rostoucí hojně v naší přírodě, ale také velmi úspěšně pěstovanou díky malým nákladům na pěstování. V kuchyni záleží jenom na Vaší fantazii, jak ji upravíte. Omáčkám, polévkám nebo masu dodá lahodnou chuť a zlepšuje jejich stravitelnost. Saláty z ní jsou delikatesou, pravým vrcholem kulinářského umění. Své nezastupitelné místo si našla i v makrobiotice a vegetariánské stravě.

Je prokázáno, že pravidelné užívání ve stravě v jakékoli formě zlepšuje zažívání a má velmi příznivý vliv na hladinu tuků a cholesterolu v krvi. Chemickým rozborem byla zjištěna přítomnost důležitých stopových prvků nezbytných pro správnou funkci lidského těla: zinek, mangan a měď. Slouží také jako vítaný zdroj vitamínů B a D. Její další výhodou je nízká energetická hodnota, která ji předurčuje stát se dietetikem pro lidi trpící nadváhou.


Související zboží

Žádné produkty k zobrazení

Mohlo by Vás zajímat

Žádné produkty k zobrazení

Objednávkový formulář

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error.

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána