Firma Jaroslav Kostera vznikla v roce 1996. V roce 2001 se pak transformovala na společnost Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. V tomto roce tedy slavíme již 20 let na trhu. Jsme česká rodinná společnost s více než šedesáti zaměstnanci. Disponujeme vlastní obchodní sítí, vývojem, logistikou a výrobou. Všechny naše produkty vznikají v nově vybudovaném výrobním závodě ve Větřkovicích.
Specializujeme se na výrobu dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub. Všechny naše produkty jsou vyráběny dle vlastních receptur a dle přání zákazníků. Vysoká kvalita výrobků je dána důkladným výběrem všech surovin, jejich šetrným zpracováním a důslednou kontrolou v průběhu celého výrobního procesu. Samozřejmostí je také spolupráce s odběrateli na vývoji nových výrobků.
Mezi naše největší odběratelé patří řada zpracovatelských podniků z oboru potravinářství, jako jsou výrobny masných, pekárenských a mlékárenských výrobků, dále pak stravovací provozy škol, školek, nemocnic, domovů důchodců, restaurací a dalších.
Největší předností naší společnosti je vysoká flexibilita a kreativita při hledání řešení dle jednotlivých a velmi specifických požadavků každého zákazníka.

 

 

Hlavním cílem je spokojený zákazník.

 

Řídíme se klasickým, "Náš zákazník, náš pán".

 
Closing icon Skrýt trvale