Načítání obsahu...
O nás

O nás

Kdo jsme

Firma Jaroslav Kostera vznikla v roce 1996. V roce 2001 se pak transformovala na společnost Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. Jsme česká rodinná společnost s více než šedesáti zaměstnanci. Specializujeme se na výrobu dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub. Disponujeme vlastní obchodní sítí, vývojem, logistikou a výrobou. Všechny naše produkty vznikají v nově vybudovaném výrobním závodě ve Větřkovicích.


Mezi naše největší odběratelé patří řada zpracovatelských podniků z oboru potravinářství, jako jsou výrobny masných, pekárenských a mlékárenských výrobků, dále pak stravovací provozy škol, školek, nemocnic, domovů důchodců, restaurací a dalších.
Největší předností naší společnosti je vysoká flexibilita a kreativita při hledání řešení dle jednotlivých a velmi specifických požadavků každého zákazníka.

 

Hlavním cílem je spokojený zákazník.

 

Řídíme se klasickým heslem „Náš zákazník, náš pán.

Proč výrobky od nás

Všechny naše produkty jsou vyráběny dle vlastních receptur a dle přání zákazníků. Vysoká kvalita výrobků je dána důkladným výběrem všech surovin, jejich šetrným zpracováním a důslednou kontrolou v průběhu celého výrobního procesu. Samozřejmostí je také spolupráce s odběrateli na vývoji nových výrobků.

Kvalitní výrobky

Pro naše zákazníky vyrábíme kvalitní dehydratované potraviny a koření dle vlastních receptur.

Výběr surovin

Pečlivý výběr surovin je základem perfektních chuťových i senzorických vlastností výrobků.

Bez zbytečné chemie

Nepoužíváme chemické přísady, barviva a konzervanty, které mohou mít škodlivý vliv na vaše zdraví.

Zdravá strava do škol

Kvalitní omáčky, polévky, koření a další výrobky putují do škol, školek, ale i nemocnic nebo restaurací.

Od samého počátku založení společnosti mám jasnou představu o tom, jaká naše společnost má být v současnosti i v budoucnu. Díky této jasné představě se nám daří naplňovat naše obchodní cíle, výrobní plány a zabezpečovat proces trvalého růstu.

Jaroslav Kostera, majitel

Náš tým

Jaroslav Kostera

Jana Galčanová

Marek Kostera

Bc. Jakub Kostera